• 1234556
  • Дякуємо вам за те, що ви з нами! Реєструватися не обов'язково. Намагайтеся оформити замовлення відразу, кошик не зберігається. Після оформлення замовлення на вашу електронну пошту обов'язково має прийти підтвердження. Якщо його немає, то щось пішло не так. Зателефонуйте нам! На даний момент на сайті ведуться роботи зі зміни цін. Уточнюйте ціни на день замовлення! УВАГА: у травні магазин ще не працюватиме. Почати покупки.

Категории блога

Суббота, 12 Март 2022 16:38

Графік роботи у квітні-травні

  

                     Шановні покупці та гості сайту, 

                    у травні магазин ще не працюватиме. 

         Відправок та самовивезення у цей період не буде. 

 У зв'язку з військовими діями, підлою війною, яку розв'язала росія проти України, я не можу повернутись додому. 

Поки діє військовий стан, магазин працювати не буде. Дорога додому може бути довгою та непередбачуваною. За рекомендацією наших військових треба почекати з поверненням, щоб не створювати проблем нашим хлопцям. Необдумані дії можуть дорого коштувати нашим воїнам.

Ми обов'язково почнемо працювати, щойно буде можливість повернутися. 

Ви можете оформляти замовлення, вони збережуться та потраплять у лист очікування. Але зараз немає точної інформації про терміни надсилання посилок.  

Я на зв'язку ви можете писати в Viber, Messenger або на електронну пошту. Зв'язок є не завжди, але я обов'язково відповім. Можливо, не відразу, але того ж дня.

Якщо ви не отримали зворотний зв'язок від мене, значить, щось пішло не так (технічний збій, мій лист потрапив у спам, загубилася смс, баги в роботі соціальних мереж). Пишіть уточнюючі запитання мені у Viber.   

Слідкуйте за оновленням інформації на сайті.

 
Контакти  для зв'язку:
                  Viber:         (063) 3-92-91-82
 
Messenger в ФБ:  https://www.facebook.com/vseprostocomua  
Сторінка в Instagram: https://www.instagram.com/latysheva.vseprosto

До зустрічі!