• 1234556
  • Дякуємо вам за те, що ви з нами! Реєструватися не обов'язково. Намагайтеся оформити замовлення відразу, кошик не зберігається. Після оформлення замовлення на вашу електронну пошту обов'язково має прийти підтвердження. Якщо його немає, то щось пішло не так. Зателефонуйте нам! На даний момент на сайті ведуться роботи зі зміни цін. Уточнюйте ціни на день замовлення! УВАГА! Відправлень не буде з 20 по 28 серпня. Почати покупки.

Станки для бісероплетіння

 

На нашому сайті в розділі «Прикраси з бісеру» представлені унікальні авторські роботи, виконані в техніці ткацтва бісером. Звичайно, це складні кольорові візерунки, виконані справжніми майстринями. Проте, є хороша новина) Всі майстрині колись були початківцями, тому і ви цілком спокійно можете почати освоювати техніку бісерного ткацтва і з часом створювати власні шедеври!

Для того щоб ваші роботи були бездоганної якості, щоб вам було зручно і комфортно творити, придбайте спеціальний станок для бісерного ткацтва

За допомогою такого станка ви зможете створювати різні прикраси з бісеру: гердани, браслети, намиста. Оригінально та дуже вишукано виглядають ткані деталі з бісеру в одязі: пояси, краватки, стрічки. Зроблять ваш образ яскравим та незвичайним аксесуари: сумочки, косметички. Крім цього, ткані картини, предмети інтер'єру, ікони, які ви зможете зробити своїми руками, порадують не лише вас, а й ваших рідних та близьких. 

 

Станок для бісеру середній, 210х270мм (світле дерево)

345,00 грн.

Подробнее

Станок для бисера малый 160х270мм (светлое дерево)

260,00 грн.

Подробнее

Станок для бисера, 55х150 мм

95,00 грн.

Подробнее