
Delica DB-1900 молочний, 11/0 (50гр)
Одиниця виміру: 50 гр
Номер: DB-1900
Колір: молочний
Розмір: 11/0
Ефект: Opaque Luster
Виробництво: Miyuki
Есть в наличии
584,00 грн.
Циліндричний японський бісер із непрозорого скла з делікатним перламутровим блиском, нанесеним поверх основного кольору. Покриття створює ефект м’якого світлового сяйва та додає глибини відтінку. Відноситься до категорії: Opaque Luster.
Має стійке покриття.
Відтінок: молочний, кремовий, кремово-білий, слонова кістка, Ivory
Color Group: yellow
Glass Group: opaque
Finish: luster
Dyed: non dyed
Galvanized: non-galvanized
Plating: non-plating
У таблиці конвертації відповідає круглому бісеру: RR 440.
Може поєднуватися з чеським, наприклад: -
Opaque Luster — це непрозорий бісер теплого відтінку з делікатним глянцевим покриттям, яке надає поверхні м’якого перламутрового блиску. Такий бісер виглядає елегантно, витончено та добре поєднується з іншими кольорами.
Застосування: бісероплетіння, вишивка бісером, виготовлення біжутерії.
Діаметр: 1,6мм
Діаметр отвору: 0,8мм
Висота: 1,27мм
В 10 гр. приблизно 1750 шт. бісеринок.
Бісеринки мають однакову форму, ідеально прилягають одна до одної, створюючи рівне полотно. Отвір більший, ніж у чеського бісеру, що дозволяє, при складному плетінні, проходити в нього голкою кілька разів.
Важливо!
Назви кольорів бісеру є описовими і не можуть служити головним критерієм при виборі необхідного вам відтінку.
Відтінки бісеру на екрані залежать від налаштувань вашого монітора і можуть відрізнятися від оригіналу.

З цією категорією товару також купують:

