
Delica (10гр) DB-2207 червоний райдужний, 11/0
Одиниця виміру: 10 гр.
Номер: DB-2207
Колір: червоний райдужний
Розмір: 11/0
Ефект: Transparent Special Coating
Виробництво: Miyuki
Есть в наличии
234,00 грн.
Циліндричний японський бісер із прозорого скла зі спеціальним багатотоновим напиленням (special coating), яке надає бісеринкам яскравого райдужного ефекту із мінливими відтінками залежно від освітлення. Покриття створює ілюзію мерехтіння і "гри кольорів" на поверхні бісеру, завдяки чому вироби набувають живого, динамічного вигляду. Відноситься до категорії: Transparent Special Coating.
Має досить стійке покриття.
Відтінок: бордовий, червоний з легким фіолетовим підтоном, малиново-бордовий, темно-рубіновий, глибокий червоний із фіолетовим або коричневим відливом в залежно від освітлення.
Color Group: gray, iridescent
Glass Group: transparent
Finish: special coating
Dyed: non dyed
Galvanized: non-galvanized
Plating: non-plating
У таблиці конвертації відповідає круглому бісеру: RR 4573.
Може поєднуватися з чеським, наприклад: -
Magic Wine - це комерційна назва кольору. Вона описує саме ефект кольору, а не змінює базові технічні характеристики. Це вказує на спеціальне багатотонове покриття, яке створює ефект мінливого кольору.
Застосування: бісероплетіння, вишивка бісером, виготовлення біжутерії.
Діаметр: 1,6мм
Діаметр отвору: 0,8мм
Висота: 1,27мм
В 10 гр. приблизно 1750 шт. бісеринок.
Бісеринки мають однакову форму, ідеально прилягають одна до одної, створюючи рівне полотно. Отвір більший, ніж у чеського бісеру, що дозволяє, при складному плетінні, проходити в нього голкою кілька разів.
Важливо!
Назви кольорів бісеру є описовими і не можуть служити головним критерієм при виборі необхідного вам відтінку.
Відтінки бісеру на екрані залежать від налаштувань вашого монітора і можуть відрізнятися від оригіналу.

З цією категорією товару також купують:

